Eurostand

Стелажне
обладнання

Стелажі для супермаркетів та магазинів

Стелажне обладнання

Металеві стелажі вже давно потіснили своїх конкурентів з дерева і пластика. Вони знайшли своє застосування буквально у всіх сферах – у виробництві, логістиці, торгівлі, домашньому побуті, архівах, бібліотеках, складах тощо. Але найчастіше стелажне обладнання ми можемо бачити саме в магазинах. І сьогодні складно уявити класичний торговий зал без численних стелажів з полицями, гачками, ящиками або кошиками, пристінні, кутові або острівні розташування. Без стелажів не обходиться жоден великий супермаркет, навіть невеликий кіоск, який торгує молоком, хлібом, бакалією.

Функціональні, ергономічні, міцні і місткі, прості в монтажі стелажі виробляє компанія «Євростенд» – лідер з виготовлення товарів для сфери рітейл. У нас ви можете купити абсолютно все що потрібно для ефективної роботи, в тому числі стелажні конструкції:

➤ суцільнометалеві, призначені для установки уздовж стін;

➤ двосторонні сітчасті, які можна поставити в будь-якій точці залу для викладки як продуктових, так і текстильних товарів, іграшок, взуття, запчастин, посуду та ін.;

➤ перфоровані, оснащені полицями та гачками;

➤ для овочів і фруктів, укомплектовані дерев’яними і комбінованими ящиками, розміщеними під нахилом для забезпечення видимості і доступу покупців, а також коліщатками, що дозволяють зручно пересувати конструкцію, формувати острівні зони і т. п.

У «Євростенд» ви також можете замовити та купити торгові стелажі, виготовлені за індивідуальним проектом, будь-яких форм, розмірів, з брендуванням, що істотно підвищитить впізнаваність вашої марки. Наша компанія вже близько 15 років здійснює виробництво металевих стелажів, касового, та складського обладнання і зарекомендувала себе як надійний партнер. Завдяки цьому сьогодні нашими клієнтами є найбільші торгівельні мережі, магазини і супермаркети не тільки в Україні і СНД, але і в країнах Європи, США, Азії.

 

Чому варто купувати стелажне обладнання саме у нас:

1. Висока якість. Ми виробляємо стелажі з міцного металу, що володіє високою міцністю і хорошими антикорозійними властивостями, в якості покриття застосовується спеціальний полімерний матеріал.

2. Широкий асортимент. «Євростенд» здійснює виробництво різних варіантів обладнання для сфери рітейл. Ви можете купити у нас зі складу стандартні конструкції, розроблені індивідуально нашими дизайнерами чи замовити вироби за вашим ескізом.

3. Оперативність. Завдяки безперервному виробничому циклу і сучасним технологіям, застосовуваними  в роботі, замовлення будь-яких обсягів виконуються в максимально стислі терміни з обов’язковим дотриманням стандартів якості.

4. Відмінний сервіс. У нас ви можете замовити та купити не тільки розробку і виготовлення стелажного та іншого обладнання, але також доставку та збірку.

Уточнити ціни або іншу інформацію, обговорити умови індивідуального замовлення або купити торгово-стелажне або інше обладнання з нашого каталогу ви можете, заповнивши форму зворотного зв'язку, відправивши лист на e-mail, зателефонувавши за вказаним нижче номером телефону.