Eurostand

Касове обладнання

Швидке і якісне обслуговування покупців – необхідна умова успішної роботи будь-якого магазину. Сучасне торгівельне обладнання допомагає ефективно вирішувати цю задачу. Касові бокси від компанії «Євростенд» – це багатофункціональні столи з накопичувачем, робочою поверхнею і місцем касира. Вони дозволяють грамотно організувати простір залу, підвищити швидкість обслуговування, забезпечити комфортні умови роботи співробітникам.

Вибираючи оснащення від «Євростенд», ви вибираєте якість і надійність. Сьогодні ця компанія займає лідируючі позиції на ринку товарів для рітейлу, поставляє свою продукцію в країни СНД і Європи, співпрацює з великими українськими та міжнародними брендами. За роки роботи фірма «Євростенд» зарекомендувала себе як надійний партнер і відповідальний постачальник високоякісних і багатофункціональних виробів для будь-яких точок продажів.

 

Чому вам варто замовити касовий бокс для магазину саме у нас:

Серійне виробництво. Виконуємо замовлення будь-якого обсягу, тримаємо на складі запас готової продукції. Ви можете бути впевнені, що ваша заявка буде виконана якісно, ​​в терміни і з урахуванням всіх побажань.

Продуманий дизайн. Ми пропонуємо купити бокси поліпшеної конструкції, які чудово вписуються в інтер’єр будь-якого приміщення. Комфортабельність, ергономіка і привабливий зовнішній вигляд оцінять і покупці, і працівники торгової точки.

Широкий модельний ряд. Ви зможете купити компактний стіл для магазину з невеликим потоком покупців або модель зі збільшеною товарної камерою для супермаркетів.

Якісні матеріали. Основні елементи конструкції виконані з металу, що надає їй довговічності і міцності. Робоча зона з нержавіючої сталі стійка до корозії, тріщин, сколів. Всі поверхні оброблені, гладенькі, не мають нерівностей, зазубрин, порожнин. Перед відправкою клієнту кожен виріб перевіряється на відповідність вимогам стандартів якості.

Це важливо! Крім касових боксів, ви зможете придбати стелажне і складське обладнання, а також купити обладнання для одягу, камери схову, акційні столи і кошики для покупців. Можливо виготовлення брендованого оснащення для торгових точок і виставкових центрів.
Щоб отримати більше інформації про умови співпраці і ціни на нашу продукцію, заповніть форму нижче.