Eurostand

СОЛОДОЩІ

ПОБУТОВА ХІМІЯ

ЕЛЕКТРОНІКА

БУД МАТЕРІАЛИ

АВТО-ТОВАРИ

ДЛЯ ДІТЕЙ

МЕБЛІ ДЕКОР

Брендоване обладнання

Група компаній «Євростенд» виробляє торгівельне обладнання для різних потреб підприємств рітейлу. Організація є лідером в цій сфері не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі. Якщо вам потрібно купити брендоване обладнання, кращий вибір – «Євростенд». Саме нам довіряють оснащення своїх магазинів і супермаркетів найбільші торговельні мережі та представництва міжнародних брендів.

Виробничі потужності компанії дозволяють задовольняти будь-які запити покупців. Спеціалізуючись саме на продукції для роздрібного продажу, наші фахівці напрацювали великий практичний досвід і тепер можуть запропонувати інноваційні та ефективні рішення для будь-яких завдань. Довіртеся професіоналам і вибирайте краще для свого бізнесу.

 

Чому вам варто купувати брендоване обладнання саме у нас:

Найбільший асортимент і широкий модельний ряд. У каталозі компанії представлені підлогові, настільні стелажі і стенди, дисплеї і хук-кліпи, прикасові стійки. На будь-який виріб можна нанести яскраве і чітке зображення логотипу, назву компанії, слоган.

Гарантуємо якість кожної одиниці товару. На виробництві впроваджено сучасні технології, які дозволяють звести до мінімуму можливість заводського браку. Служба контролю якості перевіряє кожен виріб перед тим, як відправити його до покупця.

Пропонуємо вигідні ціни на всю продукцію. Ми налагодили надійні зв’язки з великими виробниками сировини і матеріалів, створили власну дилерську мережу, організували доставку в будь-який регіон. Все це дозволяє нам пропонувати кращі ціни на брендовані стійки, дисплеї, хук-кліпи, а також робити знижки крупнооптовим і постійним покупцям.

Консультуємо, підбираємо, пропонуємо готові рішення. Наші фахівці готові взяти на себе весь цикл робіт з облаштування торгової точки, супермаркету, виставкового центру. Кожен етап починаючи від розробки проекту і закінчуючи доставкою на об’єкт, буде виконаний професійно, оперативно та з максимальною віддачею.

Це важливо! Крім моделей серійного виробництва, ви можете купити брендовані стійки, дисплеї, хук-кліпи та прикасові модулі нестандартних форм і розмірів.