Eurostand

Найкращі рішення
для Вашего
бізнесу

Творчий колектив Інноваційні ідеї Кращий сервіс

Про компанію


Торгівельне обладнання

Компанія «Євростенд» була заснована в 2006 році, основний напрямок діяльності – виготовлення торгівельного обладнання для різних магазинів і точок продажів. Сьогодні це одна з небагатьох компаній в СНД, яка вийшла за межі внутрішнього ринку і успішно постачає торговельне обладнання в країни Євросоюзу і США.

Клієнти «Євростенд» – найбільші торговельні мережі, офіційні представництва зарубіжних і вітчизняних брендів, виставкові та розважальні центри. Наше устаткування встановлено в фірмових магазинах ROSHEN, супермаркетах Епіцентр і ЕКО Маркет. Звертаючись до фахівців «Євростенд», ви обираєте краще рішення для вашого бізнесу.

 

Чому вам варто купувати торгівельне обладнання саме у нас:

➤ Пропонуємо великий асортимент продукції. Все, що потрібно сучасному магазину, торговому центру, виставковому залу або будь-якому іншому торговому майданчику можна купити у нас. В каталозі велика кількість найменувань стелажів, дисплеїв, демонстраційних столів, стендів і багато чого іншого.

➤ Виготовляємо нестандартне обладнання. Брендоване виставкове або торговельне обладнання – найкращий спосіб виділитись серед конкурентів. Фахівці «Євростенд» розроблять індивідуальний дизайн, що запам’ятовується, який буде відповідати вашому фірмовому стилю.

➤ Строго дотримуємося стандартів якості. Торгівельне обладнання для магазину повинно бути зручним, ергономічним і безпечним. Це можливо тільки при суворому контролі якості і дотриманні всіх вимог нормативної документації. Ми гарантуємо високу якість кожної одиниці товару, незалежно від його вартості і складності виготовлення.

➤ Встановлюємо «під ключ». Всі питання, пов’язані з виготовленням, доставкою, складанням, монтажем і запуском обладнання візьмуть на себе наші фахівці.

 

Це важливо! Спеціально для магазинів і супермаркетів в компанії «Євростенд» налагодили виробництво касових боксів і камер зберігання різних конфігурацій. Устаткування проводиться з високоміцного металу, на вибір представлено кілька варіантів серійних моделей.