Eurostand

Стелажі для магазинів одягу

Стелажі для магазинів одягу

На сьогоднішній день важко уявити торгову площу з продажу одягу без сучасного торгового обладнання. Група компаній Євростенд пропонує спеціалізоване обладнання серії КТ50/25 для текстильної продукції яке гармонічно впишиться в дизайн магазину та продемонструє весь асортимент продукції.
Стелажі цієї серії прості в монтуванні та легкі в експлуатації. Базовий колір обладнання – білий, по запиту клієнта можна фарбувати в будь-який колір.

Острів

Острів

Спеціалізоване обладнання для магазинів одягу, яке призначене для встановлення в центральних частинах торговельного залу та вивішування на них текстильник товарів на тремпелі.
Стелажі типу острів можуть бути будь яких розмірів, відповідно до побажань замовника, враховуючи площу торгового залу.

Обладнання для магазину одягу

Ефективність продажу в магазинах у багатьох випадках залежить від того, наскільки правильно і красиво оформлено торгівельне приміщення, особливо коли йде розмова про одяг. Тут має значення будь-яка деталь, починаючи від вітрин, примірочних і закінчуючи тремпелями. Дуже важливо, що кожна конструкція гармонічно вписувалась у загальний дизайн приміщення, була зручною і якісною. Купуйте обладнання для одягу, виготовлене у відповідності з усіма правилами вітриністики та візуального мерчандайзингу, або замовляйте вироби нестандартних розмірів та дизайну, в компанії «Євростенд». Наш бренд відомий не тільки в Україні, а й по всьому  світу. Компанія на протязі 15 років здійснює проектування, розробку, виготовлення, монтаж торгівельного обладнання для сфери Рітейл і сьогодні є одним з найбільших виробників у країнах СНГ. В асортименті «Євростенд» різноманітні стелажі, компактні та просторі примірки, міцні тремпеля для одягу, а також металеві контейнери, корзини та багато іншого. Співробітництво з професіоналами нашої компанії – це гарантування успіху кожного бізнесу!

 

Чому вам варто замовити торгівельне обладнання для одягу саме у нас:

Об’єктивні ціни. Вартість виробленого нами товару повністю відповідає його якості. Ми ретельно опрацьовуємо навіть найдрібнішу деталь, продумуємо дизайн, постійно вдосконалюємо виробництво. Купити торговий інвентар у нас – значить набути впевненості в тому, що кожен стелаж або тремпель прослужить довгі роки.

Широкий асортимент. У «Євростенд» ви можете купити абсолютно все, що може знадобитися для відкриття магазину, салону або виставки текстильних товарів. Ми виробляємо різні полки, стелажні системи будь-якої комплектації, гачки для головних уборів, обладнання для спортивного спорядження, примірочні кутові і пристінні, тремпеля для одягу, острови для навішування тремпелів і багато іншого.

Індивідуальний підхід. Наші експериментальні та креативні дизайнери втілять у реальність навіть саму складну та оригінальну ідею. Ми виготовимо обладнання з урахуванням специфіки товарів, що буде повністю відповідати корпоративному іміджу вашого магазину. Нездійсненних задач для нас не існує!

Економія часу. Спеціалісти «Євростенд» точно знають, наскільки важлива кожна хвилина, коли річ йде про який би то не було бізнес. Ми повною мірою візьмемо на себе всі забов’язання, пов’язані з оснащенням вашого магазину, що включає розробку дизайну конструкцій, доставку їх за вказаною адресою, збору та монтажу. Наші майстри підберуть і укомплектують все, що потрібно, максимально оперативно і компетентно!

Це важливо! У нас ви також можете замовити і купити брендоване обладнання для одягу або інших товарів, що додатково підвищить впізнаваність вашого магазину і приверне більше покупців.
Зателефонуйте за номером телефона, вказаними нижче, або заповніть форму зворотного зв’язку. Фахівці «Євростенд» дадуть відповідь на всі питання і запропонують краще рішення для вашого бізнесу.