Eurostand

Камери зберігання

Металеві шафи – це відмінне рішення для зберігання особистих речей або покупок персоналу і відвідувачів. Компактні, міцні, стійкі вони дозволяють економити площу приміщення, легко монтуються, довговічні. Це універсальний варіант і для супермаркету, і для офісу, і для розважального центру.

«Євростенд» виробляє металеві камери схову, які закриваються на ключ. Будучи лідером у продажу торгівельного обладнання, компанія пропонує вигідні умови і роздрібним, і оптовим клієнтам. Ви можете купити продукцію серійного виробництва або замовити розробку ексклюзивного торгівельного обладнання.

 

Чому варто замовити камери схову для магазину саме у нас:

Використовуємо якісні матеріали. Камери від «Євростенд» розраховані на щоденне інтенсивне використання, тому для виробництва використовується міцний метал з антикорозійними властивостями, а для покриття – полімерний матеріал. Замковий механізм витримує тисячі циклів відкривання-закривання.

Пропонуємо різні варіанти. Залежно від площі і конфігурації приміщення можна вибрати і купити шафи з 4 або 8 відсіками. Така модульна конструкція дозволяє вибудувати лінію з необхідною кількістю відсіків. Також виконуємо індивідуальні замовлення за ескізом покупця.

Гнучка цінова політика. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально і погоджуємо з клієнтом вартість виробів, пропонуючи дійсно вигідні, конкурентні ціни.

Швидко виконуємо будь-які замовлення. Сучасні технології і безперервний цикл виробництва дають можливість оперативно виконати будь-яку заявку, дотримуючись при цьому високі стандарти якості.

Доставляємо по Україні та в інші країни. Наша служба логістики організовує доставку в будь-який регіон, можливий також самовивіз зі складу готової продукції. Перед завантаженням товар упаковується таким чином, щоб гарантувати цілісність під час транспортування.

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете прорахувати вартість вашого замовлення, заповніть форму нижче для зв’язку з менеджерами компанії «Євростенд».

Це важливо! Крім камер зберігання, ви можете купити брендоване торгове обладнання, стелажі для складу, касові бокси, стійки і стенди. Вибирайте готові і ефективні рішення для вашого бізнесу від лідера у виробництві обладнання для рітейлу.