Лазерний труборіз компанія Eurostand
Продовжуємо знайомство з виробничими потужностями компанії ✅Євростенд✅. 

Сьогодні у центрі уваги лазерний труборіз.

Якщо ви думаєте що ним можна лише різати труби, то ви помиляєтеся. За допомогою труборізу наші спеціалісти втілюють у реальність найкреативніші ідеї замовників. 

Це спеціалізоване автоматичне обладнання для різання металевої труби та профілю, або для вирізання на їх стінках будь-яких геометричних фігур.

Завдяки такому обладнанню є можливість різати заготовки довжиною до 6 (шести) метрів. Зовнішній диаметр при цьому допускається від 20 до 200 міліметрів. А товщина стінок заготовки, яку можливо розрізати сягає 4 (чотирьох) міліметрів.

Керує процесом комп’ютер: завантажуємо потрібні файли, встановлюємо трубу в затискачі що маніпулюють нею у всіх напрямках, натискаємо кнопку “ПУСК” та спостерігаємо як швидко цифрова ідея реалізується в матеріалі. 

Прямий та косий різ, вирізання будь-якого малюнку, перфорація на квадратній або круглій трубі, чи профілі – лазерний труборіз незамінний агрегат у виробничій колекції ✅Євростенд✅.

Все це невід’ємна частина процесу виробництва торговельного обладнання. В перфорацію на квадратних трубах згодом встановлюються кронштейни, на них полиці, і стелаж готовий до зустрічі з новим власником, щоб служити йому довго та вправно.