Запуск лінії автоматичного нанесення полімерних покриттів
Цього року, у зв’язку з великими обсягами замовлень на виробничій дільниці компанії ✅Євростенд✅ була запущена автоматична лінія нанесення полімерних покриттів Ideal-Line.

Це величезний комплекс який дозволяє автоматично фарбувати вироби з металу.

Цей комплекс необхідний для прискорення етапу фарбування, поліпшення якості, зменшенні супутніх витрат та зменшенні викидів в атмосферу, завдяки надсучасній системі фільтрації. Крім цього такі комплекси облаштовуються надсучасними системами управління процесами та системами безпеки.

Як працює комплекс?

1. На лінію встановлюється заготовка, яка по автоматичному конвеєру поступає в камеру мийки. В цій камері використовують спеціальні розчини, завдяки яким метал очищається від бруду, жиру, іржі та стружки.

2. Після мийки заготовки висушують в тунельній сушильній камері за температурою 110 градусів Цельсію.

3. Чистий та висушений метал по конвеєру потрапляє до камери нанесення порошкової фарби. Процес нанесення автоматичний та налаштовується попередньо перед запуском партії заготовок. В процесі також може приймати участь і людина (маляр), який за допомогою ручного пістолету наносить порошкову фарбу в труднодоступні місця.

4. Наступним етапом є полімеризація.

Заготовки з нанесеною порошковою фарбою потрапляють в камеру полімеризації, простими словами – піч. Вони піддаються впливу високої температури, від 180 до 240 градусів Цельсію, в залежності від вимог до порошкової фарби.

5. На завершальному етапі заготовки охолоджуються, рухаючись по конвеєру на пакувальну зону.

Отже витрата часу на фарбування однієї заготовки дорівнює витраченому часу на вивішування та зняття заготовки з конвеєрної лінії.