Компанія “EUROSTAND” приймає участь у в Gulfood 2021
З 21 лютого представники групи компаній ✅EUROSTAND✅ беруть участь у міжнародній виставці продуктів харчування та технологій Gulfood 2021 в м. Дубай.

Участь у таких заходах, це не тільки можливість показати себе, побачити продукцію інших виробників, ще й можливість для росту бізнесу в цілому.

Завдяки участі у виставці ми отримали знання щодо побажань наших клієнтів, напрямку руху галузі, технологіям для вдосконалення власних продуктів та виробництва та багато іншого.

Gulfood – ідеальна платформа для демонстрації, просування та подання аудиторії нових продуктів, пропозицій. Крім того, це виставка, на якій ми можемо досліджувати нові тенденції і освоювати нові розробки в різних напрямках сфери Рітейлу. Тільки тут можна отримати доступ до більш ніж 5000 постачальників товарів та послуг з 5 континентів.

Дана виставка дає можливість:

👉 Дослідити нові ринки.
Відкривати діалог з більш ніж 5000 постачальниками з 198 країн світу і відкривайте нові ринкові можливості з усього світу.

👉 Збільшувати прибуток
Використовувати один з найширших асортиментів світових продуктів харчування і напоїв за самими конкурентними цінами для вашого бізнесу.

👉 Чи приєднається до обговорення з експертами майбутнього F&B
Дізнатися про нові і стійкі форми виробництва і споживання продуктів харчування.